Startlistor

Så här funger det

Expresstips digitala startlistor med digital markering!

Markera dina favorithästar genom att klicka på respektive rad i startlistan.

Annonsplats

 

JOCKEYKLUBBENS MAGIC MILLION 1400m Starttid: 18 okt 2018 KL 19:30

1400 gr JOCKEYKLUBBENS MAGIC MILLION
1.000.000 kr 500.000-250.000-100.000-70.000-50.000-30.000
För 2-åriga svenskuppfödda hästar som sålts i ringen på offentlig auktion i Sverige 2017 Vikt: 2-åriga 59 kg.
Vikt: 2-åriga 59 kg.

HästRyttareV64%S.PoängRekordtidSkorV-OddsP-Odds
1 JamaicaMartin Rodriguez11.13%30013,532,46-4,70
2 RamonePer-Anders Gråberg51.48%6301,541,23-1,41
3 BitcoinElione Chaves2.51%3728,972,94-5,76
4 American EagleMalin Holmberg7.80%708,282,04-3,74
5 Mr KygoJacob Johansen1.18%7025,134,20-8,59
6 ShenanigansCarlos Lopez8.18%19011,381,73-3,05
7 LunarOliver Wilson2.20%2528,181,70-2,95
8 Romeo BloomJan-Erik Neuroth1.05%4027,604,23-8,67
9 Casinobutler DKNicolaj Stott11.56%609,901,97-3,59
10 Perfect Girl EsterFredrik Janetzky1.00%2037,146,24-13,06
11 Miss ImFranco Gonzalez Rocha1.15%8552,444,35-8,94
12 Alma CKajsa Lindsjö0.38%066,364,80-9,94
13 Man In The MoonAndreas Tapia Dalbark0.36%3592,3616,66-35,57

Produkten har blivit tillagd i varukorgen

Gå till kassanFortsätt handla